دوره آموزش تخصصی شروع بازی(دفاع هندی شاه با ترجمه فارسی همزمان) برگزار می شود

  دوره آموزش جامع و تخصصی شروع بازی(دفاع هندی شاه) 30 و 31  اردیبهشت ماه ساعت 9 صبح  در محل فدراسیون شطرنج برگزار می شود.

به گزارش کمیته مربیان فدراسیون شطرنج، این فدراسیون 30 و 31 اردیبهشت ماه میزبان دوره آموزش جامع و تخصصی شروع بازی (دفاع هندی شاه)خواهد بود.

شرکت در این دوره برای کلیه مربیان و بازیکنان آزاد است.  مبلغ ورودیه جهت ثبت نام این دوره 1/000/000 ریال است که باید به شماره حساب 0105759838007 بانک ملی شعبه پیام انقلاب اسلامی واریز گردد.

این دوره آموزشی تخصصی با تدریس استاد یوگنی میروشنیچنکو (مربی تیم ملی شطرنج) در محل فدراسیون شطرنج برگزار خواهد شد.

 

توجه: اولویت حضور در این دوره با افرادی است که زودتر ثبت نام کرده باشند و پس از تکمیل ظرفیت دیگر ثبت نامی صورت نخواهد گرفت.

شرکت کنندگان در این دوره می بایست اصل فیش واریزی به همراه یک قطعه عکی 4*3 خود را در روزهای زوج به کمیته مربیان فدراسیون(جناب آقای حق شناس) تحویل  دهند.

علاقه مندان می توانند جهت دریافت آگاهی بیشتر در ساعات اداری با شماره تلفن 09125505865 (استاد حق شناس)تماس حاصل فرمایند.


برچسب ها: با تدریس استاد یوگنی میروشنیچنکو، شطرنج قهرمانی، دوره آموزش تخصصی شروع بازی(دفاع هندی شاه با ترجمه فارسی همزمان) برگزار می شود،

تاریخ : دوشنبه 27 اردیبهشت 1395 | 02:54 ب.ظ | نویسنده : محمدرضا | نظرات

 

آغاز رقابتهای پرشور قهرمانی شطرنج شهرهای ایران با حضور 24 تیم

رقابتهای شطرنج قهرمانی شهرهای ایران از 22 تا 26 اردیبهشت ماه به میزبانی اصفهان در حال پیگیری است.

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، برای نخستین بار در تاریخ این رشته رقابتهای قهرمانی شطرنج تیمی شهرهای ایران با استقبال خوب 24 تیم از روز گذشته در اصفهان آغاز شد و تا 26 همین ماه ادامه دارد.

قرار است تا تیم های نخست این مسابقات به رقابتهای قهرمانی شهرهای آسیا و قهرمانی شهرهای جهان اعزام شوند.

در پایان دور نخست این مسابقات تیم های رشت، اصفهان 2 و اردبیل در رده های اول تا سوم قرار دارند. دور دوم این مسابقات از صبح امروز آغاز شده است.

رشت، اصفهان1 و  2، اردبیل، تبریز، بندرعباس، لارستان، کرج، زنجان، اراک، گرگان،شیراز،همدان، شاهین شهر، اصفهان(امیرکبیر)، شاهرود، فارسان، کرمانشاه،تهران(غدیرکیش)، اصفهان(امید)، یزد ، شهررضا، قم و قوچان 24 تیم حاضر در این رقابتها هستند.

لینک سایت نتایج


برچسب ها: برای نخستین بار و به میزبانی اصفهان؛، آغاز رقابتهای پرشور قهرمانی شطرنج شهرهای ایران با حضور 24 تیم، شطرنج، شطرنج قهرمانی، قهرمانی شطرنج شهرهای ایران،

تاریخ : جمعه 24 اردیبهشت 1395 | 11:28 ق.ظ | نویسنده : محمدرضا | نظرات

پایان مسابقات شطرنج قهرمانی جوانان آسیا با یک مدال طلا برای ایران

پرونده رقابتهای شطرنج قهرمانی جوانان آسیا با همان یک مدال طلای ارزشمند مسعود مصدق پور در بخش سریع برای نمایندگان کشورمان بسته شد. 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، رقابتهای شطرنج قهرمانی جوانان آسیا که از 14 اردیبهشت به میزبانی هند آغاز شده بود بعد از ظهر روز گذشته با برگزاری دیدارهای بخش برق آسا به پایان رسید.

نمایندگان کشورمان در این دوره از رقابتها که شطرنجبازان مطرحی به ویژه از کشور هند(سه استاد بزرگ با درجه ریتینگ بالای 2500) در آن شرکت داشتند به یک مدال طلا در بخش سریع توسط مسعود مصدق پور دست پیدا کردند.

در بخش رقابتهای استاندارد نیز در حالی که نماینده کشورمان سید خلیل موسوی هم امتیاز با نفر سوم بود پس از پوئن شکنی از رفتن بر روی سکو بازماند و پنجم شد.

اما در بخش برق آسای این مسابقات باز هم سید خلیل موسوی در حالی که هم امتیاز با نفر سوم بود با پوئن شکنی در یک قدمی مدال از رسیدن به سکو بازماند.مسعود مصدق پور و نیما جوانبخت نیز به ترتیب هشتم و دوازدهم شدند. وصال حامدی نیا نیز در بخش برق آسا در رتبه 21 قرار گرفت.

نگاهی به عملکرد نمایندگان شطرنج ایران در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در بخش استاندارد از نظر افزایش و یا کاهش ریتینگ: ۱- خانم وصال حامدی نیا با کسب ۶ امتیاز و مقام نهم ( هم امتیار با نفر چهارم) توانست ۴۱ واحد بر ریتینگ خود بیافزاید. ۲- مسعود مصدق پور با کسب ۵/۵ امتیاز مقام دوازدهم را کسب کرد و ۹ واحد ریتینگ از دست داد. ۳-  سید خلیل موسوی  با کسب مقام پنجم  ( هم امتیاز با نفر سوم) توانست ۷ واحد بر ریتینگ خود بیافزاید ۴- نیما جوانبخت با کسب ۶ امتیاز به مقام  هفتم دست یافت و ۸  واحد ریتینگ از دست داد. اما در بخش سریع بدون شک مقام اول مسعود مصدق پور بسیار درخشان بود مسعود در بخش سریع  ۳۶ واحد بر ریتینگ خود افزود. 


برچسب ها: پایان مسابقات شطرنج قهرمانی جوانان آسیا با یک مدال طلا برای ایران، شطرنج، قهرمانی جوانان آسیا،

تاریخ : جمعه 24 اردیبهشت 1395 | 11:24 ق.ظ | نویسنده : محمدرضا | نظرات