شطرنجبازان برتر بهار 94 تجلیل شدند

 


شطرنجبازان برتر کشور که در بهار 94 موفق به کسب مدال در رقابت های بین المللی شدند، شب گذشته طی مراسمی مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، در این مراسم که با حضور مسوولان فداسیون شطرنج از جمله سید امیر حسینی سرپرست فدراسیون درهتل ورزش برگزار شد، از آرین غلامی، علیرضا فیروزجا، آرش طاهباز، آرمان پور قنبرزاد، نیما فندرسکی و مرتضی محجوب استاد بزرگ شطرنج که مقام نخست کاپ بین المللی در ترکیه را کسب کرده بودند، تقدیر شد.

تیم ملی کشورمان در پنجمین دوره مسابقات تیمی نوجوانان زیر 15 سال، جام بین المللی رومی که از 30 فروردین لغایت 5 اردیبهشت ماه در قونیه ترکیه برگزار شد، به عنوان قهرمانی رسید و مدال طلای این رقابت ها را کسب کرد.

همچنین از پویا ایدنی، آتوسا پور کاشیان، احسان قائم مقامی و 
میترا حجازی پور که به ترتیب در رقابت های قهرمانی غرب آسیا در عمان مدال های طلا، نقره، نقره و برنز کسب کردند و همچنین سارا سادات خادم الشریعه استاد بزرگ زنان و جوانترین شطرنجبازی که به مقام استاد بین الملل مردان رسیده تجلیل شد.

سید امیر حسینی سرپرست فدراسیون شطرنج در این مراسم با اشاره به توانایی های شطرنجبازان ایرانی گفت: انتظار می رود با حمایت وزارت ورزش و با تلاش و کوشش شطرنجبازان، مسیر جدیدی در حرکت این رشته به سمت رشد و پیشرفت ایجاد شود.
برچسب ها: تجلیل از قهرمانان،

تاریخ : چهارشنبه 3 تیر 1394 | 11:12 ب.ظ | نویسنده : محمدرضا | نظرات